Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 21A274
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 21A274 Screen Filter (w/o Hole)
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 21A274 |
| Manufacturer Part # | 21A274 |
| Height | 0.15" |
| Width | 14.7" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 21A274 Color Silver, Material Stainless Steel, Width 14 3/4", 375 Mm, Thickness 3/32", 2 Mm, Depth 14 3/4", 375 Mm

