Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer -21A279
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer -21A279 Fryer Filter Screen Ultra Fryer
Item:
#1852134
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | -21A279 |
| Manufacturer Part # | -21A279 |
| Height | 2.35" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer -21A279 Fryer Filter Screen Ultra Fryer
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer -21A279 Fryer Filter Screen Ultra Fryer
