$233.30
$286.00
Compare Price
You save
$52.70
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 21A288
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 21A288 Timer Spring Wound W/plate 15min
Item:
#1530023
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 21A288 |
| Manufacturer Part # | 21A288 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 21A288 Timer Spring Wound W/plate 15min
$233.30
$286.00
You save
$52.70
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 21A288 Timer Spring Wound W/plate 15min