Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22022 Feet Bullet For 1 5/8in Rd Tubing
Item:
#1529931
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22022 |
| Manufacturer Part # | 22022 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22022 Feet Bullet For 1 5/8in Rd Tubing
