$356.47
$437.00
Compare Price
You save
$80.53
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22544
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22544 Block Terminal 6 Pole 600v 115a (coldzo
Item:
#1530026
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22544 |
| Manufacturer Part # | 22544 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 22544 Block Terminal 6 Pole 600v 115a (coldzo
$356.47
$437.00
You save
$80.53
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22544 Block Terminal 6 Pole 600v 115a (coldzo