$90.55
$111.00
Compare Price
You save
$20.45
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22876
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22876 Gasket Blower Motor
Item:
#1177657
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22876 |
| Manufacturer Part # | 22876 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 22876 Gasket Blower Motor
$90.55
$111.00
You save
$20.45
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22876 Length 8 3/8", 212 Mm, Width 16 1/8", 410 Mm

