Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22A103 Overlay Fast Ultrastat 21
Item:
#1177755
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A103 |
| Manufacturer Part # | 22A103 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A103 Color Black, Material Plastic, Length 5 1/4", 133 Mm, Width 9 1/8", 232 Mm

