$377.40
$487.00
Compare Price
You save
$109.60
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A342
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22A342 Board Interface
Item:
#1288422
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A342 |
| Manufacturer Part # | 22A342 |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 22A342 Board Interface
$377.40
$487.00
You save
$109.60
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A342 Board Interface
