Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A369
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22A369 Board Power Indicator Li Ghts Pnp
Item:
#1842494
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A369 |
| Manufacturer Part # | 22A369 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 22A369 Board Power Indicator Li Ghts Pnp
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A369 Board Power Indicator Li Ghts Pnp