Free Shipping
Free Shipping
$1,759.52
$2,157.00
Compare Price
You save
$397.48
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A574-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 22A574-C Computer Cook 23 P2 20 Pfc Ff U23
Item:
#1288598
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A574-C |
| Manufacturer Part # | 22A574-C |
| Height | 1.35" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 22A574-C Computer Cook 23 P2 20 Pfc Ff U23
$1,759.52
$2,157.00
You save
$397.48
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A574-C Computer Cook 23 P2 20 Pfc Ff U23
