Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 23A462
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 23A462 Control 24vac Universal Gas Blower (pul
Item:
#1529955
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 23A462 |
| Manufacturer Part # | 23A462 |
| Height | 2.3" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 23A462 Control 24vac Universal Gas Blower (pul
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 23A462 Control 24vac Universal Gas Blower (pul
