$334.62
$537.00
Compare Price
You save
$202.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 24A232
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 24A232 Hose Vacuum Inlet 14 1/2"
Item:
#1129337
Technical details
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24A232 |
| Manufacturer Part # | 24A232 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Ultrafryer 24A232 Hose Vacuum Inlet 14 1/2"
$334.62
$537.00
You save
$202.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24A232 Length 14 1/2", 368 Mm, Inlet 3/8" Npt, Outlet 1/2" Npt, Nsf Certified

