$196.59
$241.00
Compare Price
You save
$44.41
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 24A239
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 24A239 Coupling Disconnect Male 11mm
Item:
#1129338
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24A239 |
| Manufacturer Part # | 24A239 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 24A239 Coupling Disconnect Male 11mm
$196.59
$241.00
You save
$44.41
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24A239 Material Stainless Steel, Inlet 1/2" Npt

