Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 27020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 27020 Screw Truss Hd Slot 10 24 X 1/2 S/s
Item:
#1530098
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 27020 |
| Manufacturer Part # | 27020 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 27020 Screw Truss Hd Slot 10 24 X 1/2 S/s
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 27020 Screw Truss Hd Slot 10 24 X 1/2 S/s
