$193.32
$237.00
Compare Price
You save
$43.68
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 29A044
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 29A044 Brush Cleaning L Shaped Tip
Item:
#1530102
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 29A044 |
| Manufacturer Part # | 29A044 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 29A044 Brush Cleaning L Shaped Tip
$193.32
$237.00
You save
$43.68
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 29A044 Brush Cleaning L Shaped Tip
