Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 29A047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 29A047 Filter Pad 23.5" X 30.5" Case Of 30
Item:
#1529974
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 29A047 |
| Manufacturer Part # | 29A047 |
| Height | 6" |
| Width | 24" |
| Depth | 32" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 29A047 Filter Pad 23.5" X 30.5" Case Of 30
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 29A047 Filter Pad 23.5" X 30.5" Case Of 30