Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 29A073 Filter Paper 23 X 30.5 Envelo
Item:
#2233063
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 29A073 |
| Manufacturer Part # | 29A073 |
| Height | 6" |
| Width | 25" |
| Depth | 33" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 29A073 Filter Paper 23 X 30.5 Envelo
