Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 39A001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 39A001 Rod Threaded .25in X 7 P2 Firebox
Item:
#1530108
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 39A001 |
| Manufacturer Part # | 39A001 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 39A001 Rod Threaded .25in X 7 P2 Firebox
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 39A001 Rod Threaded .25in X 7 P2 Firebox
