$326.51
$524.00
Compare Price
You save
$197.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket .
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTR12541
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer ULTR12541 Hose Wash Down 72" W/ Fittings
Item:
#1149629
Technical details
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR12541 |
| Manufacturer Part # | ULTR12541 |
| Height | 2.7" |
| Width | 13.85" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Ultrafryer ULTR12541 Hose Wash Down 72" W/ Fittings
$326.51
$524.00
You save
$197.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR12541 Hose Wash Down 72" W/ Fittings
