$412.58
$662.11
Compare Price
You save
$249.53
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other ULTR12839
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer ULTR12839 Hose Assy 21" Fem Disconnect
Item:
#1129318
Technical details
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR12839 |
| Manufacturer Part # | ULTR12839 |
| Height | 3.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Ultrafryer ULTR12839 Hose Assy 21" Fem Disconnect
$412.58
$662.11
You save
$249.53
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR12839 Length 21", 533 Mm, Includes Quick Connect And Street Elbow

