Free Shipping
Free Shipping
$1,257.03
$1,541.00
Compare Price
You save
$283.97
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer ULTR19A074
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer ULTR19A074 Firebox Assy P2 18&20 In Rev1
Item:
#1177654
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR19A074 |
| Manufacturer Part # | ULTR19A074 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 9" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer ULTR19A074 Firebox Assy P2 18&20 In Rev1
$1,257.03
$1,541.00
You save
$283.97
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR19A074 Includes Igniter And Firebox Liner
