$153.79
$181.00
Compare Price
You save
$27.21
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer ULTR24A262
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer ULTR24A262 Hose Flex Return Line .5"x22"
Item:
#1132728
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR24A262 |
| Manufacturer Part # | ULTR24A262 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 21.95" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer ULTR24A262 Hose Flex Return Line .5"x22"
$153.79
$181.00
You save
$27.21
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR24A262 Length 22", Inner Diameter 1/2"
