$42.99
$69.00
Compare Price
You save
$26.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket .
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTRQH375T3F/120/7
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer ULTRQH375T3F/120/7 Lamp Quartz Halogen 120v 375w
Item:
#1129115
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTRQH375T3F/120/7 |
| Manufacturer Part # | ULTRQH375T3F/120/7 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Ultrafryer ULTRQH375T3F/120/7 Lamp Quartz Halogen 120v 375w
$42.99
$69.00
You save
$26.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTRQH375T3F/120/7 Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 375

