Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Ultrasource 860950 Strip Back Up Per Foot
Item:
#1194190
Technical details
| Manufacturer | Ultrasource |
|---|---|
| Model Number | 860950 |
| Manufacturer Part # | 860950 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrasource 860950 Strip Back Up Per Foot