$32.53
$43.08
Compare Price
You save
$10.55
(24%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FSOO0
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unger Enterprises Inc USA FSOO0 Remover Flood Light Unger
Item:
#1131636
Technical details
| Manufacturer | Unger Enterprises Inc USA |
|---|---|
| Model Number | FSOO0 |
| Manufacturer Part # | FSOO0 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Unger Enterprises Inc USA FSOO0 Remover Flood Light Unger
$32.53
$43.08
You save
$10.55
(24%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unger Enterprises Inc USA FSOO0 Includes Suction Cups To Grab The Lights Gently
