$10.51
$13.91
Compare Price
You save
$3.40
(24%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Unger Enterprises Inc USA NE300 Squeegee 12" W/channel Unger
Item:
#1131830
Technical details
| Manufacturer | Unger Enterprises Inc USA |
|---|---|
| Model Number | NE300 |
| Manufacturer Part # | NE300 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Unger Enterprises Inc USA NE300 Squeegee 12" W/channel Unger
$10.51
$13.91
You save
$3.40
(24%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unger Enterprises Inc USA NE300 Material Stainless Steel W/ Notched "s" Channel, Length 12", 305 Mm
