$4.10
$5.43
Compare Price
You save
$1.33
(24%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Unger Enterprises Inc USA RT350 14 In Rpl Squeegee Blade For Sku 13847
Item:
#1886541
Technical details
| Manufacturer | Unger Enterprises Inc USA |
|---|---|
| Model Number | RT350 |
| Manufacturer Part # | RT350 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Unger Enterprises Inc USA RT350 14 In Rpl Squeegee Blade For Sku 13847
$4.10
$5.43
You save
$1.33
(24%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unger Enterprises Inc USA RT350 14 In Rpl Squeegee Blade For Sku 13847