KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SM40G
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Unger Enterprises Inc USA SM40G Mop Holder Micro Fiber 16"
| Manufacturer | Unger Enterprises Inc USA |
|---|---|
| Model Number | SM40G |
| Manufacturer Part # | SM40G |
| Height | 4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unger Enterprises Inc USA SM40G Color Gray, Material Plastic, Length 15 3/4", 400 Mm, Width 4 1/4", 108 Mm, Includes Removable Pin Clip For Securing Handle, Spring, Loaded Clamps
