Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1000550 Almfc12 Meat Food Chop
Item:
#1530326
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1000550 |
| Manufacturer Part # | 1000550 |
| Height | 8.7" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 9.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1000550 Almfc12 Meat Food Chop