Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1000728 Chopper Plate
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1000728 |
| Manufacturer Part # | 1000728 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Gambia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1000728 #22 Grinder Plate 1/4" Hole 3-1/4" Dia, Premium Grinder Attachments, #22 Grinder Plate 1/8" Hole # 26-1357, #22 Grinder Plate 3/16" Hole # 26-1358, #22 Grinder Plate 1/4" Hole # 26-1359, #22 Grinder Plate 3/8" Hole #26-1360, #22 Grinder Plate 1/2" Hole 3 26-1361
