$327.45
$361.27
Compare Price
You save
$33.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1000903
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1000903 Plate Feed
Item:
#1135188
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1000903 |
| Manufacturer Part # | 1000903 |
| Height | 2.95" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Univex 1000903 Plate Feed
$327.45
$361.27
You save
$33.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1000903 Material Cast Aluminum, Length 10 1/2", 267 Mm, Width 6 1/4", 159 Mm

