$88.37
$130.00
Compare Price
You save
$41.63
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1000907
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1000907 Plate Shredder (3/32")
Item:
#1135190
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1000907 |
| Manufacturer Part # | 1000907 |
| Height | 0.25" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Univex 1000907 Plate Shredder (3/32")
$88.37
$130.00
You save
$41.63
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1000907 Size 3/32" Holes, 2 Mm Holes
