$195.45
$215.65
Compare Price
You save
$20.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1000918
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1000918 Hub Rear #12
Item:
#1529995
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1000918 |
| Manufacturer Part # | 1000918 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1000918 Hub Rear #12
$195.45
$215.65
You save
$20.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1000918 Hub Rear #12
