$215.73
$238.03
Compare Price
You save
$22.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1012349A Bowl Lift Lever Assembly
Item:
#1530336
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1012349A |
| Manufacturer Part # | 1012349A |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1012349A Bowl Lift Lever Assembly
$215.73
$238.03
You save
$22.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1012349A Bowl Lift Lever Assembly