Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1012352 Link Conn (m12c B.l.)
Item:
#1528990
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1012352 |
| Manufacturer Part # | 1012352 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1012352 Link Conn (m12c B.l.)
