$88.68
$97.84
Compare Price
You save
$9.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1021022 Shaft Vari Speed (12b 20)
Item:
#1528993
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1021022 |
| Manufacturer Part # | 1021022 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1021022 Shaft Vari Speed (12b 20)
$88.68
$97.84
You save
$9.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1021022 Shaft Vari Speed (12b 20)
