$26.24
$51.47
Compare Price
You save
$25.23
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex aftermarket .
- Engineered to match existing Univex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Univex 1030157
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1030157 Cog Belt
Item:
#1139027
Technical details
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030157 |
| Manufacturer Part # | 1030157 |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Univex 1030157 Cog Belt
$26.24
$51.47
You save
$25.23
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030157 Vari Speed Cog Belt B X 35 38" Circumference 21/32" Wide, Univex Mixer Model M30 Srm30
