$216.17
$318.00
Compare Price
You save
$101.83
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1033225 Dough Hook Unx30
Item:
#1894483
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1033225 |
| Manufacturer Part # | 1033225 |
| Height | 7.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1033225 Dough Hook Unx30
$216.17
$318.00
You save
$101.83
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1033225 Dough Hook Unx30