$249.34
$275.10
Compare Price
You save
$25.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1033324 Contactor/starter 115/60/1
Item:
#1530360
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1033324 |
| Manufacturer Part # | 1033324 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1033324 Contactor/starter 115/60/1
$249.34
$275.10
You save
$25.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1033324 Contactor/starter 115/60/1
