Free Shipping
Free Shipping
$1,278.59
$1,410.69
Compare Price
You save
$132.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1064504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1064504 Pulley Variable Speed. (80tbu)(p)
Item:
#1530419
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1064504 |
| Manufacturer Part # | 1064504 |
| Height | 8.25" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 12.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1064504 Pulley Variable Speed. (80tbu)(p)
$1,278.59
$1,410.69
You save
$132.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1064504 Pulley Variable Speed. (80tbu)(p)
