$270.48
$298.42
Compare Price
You save
$27.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1120214
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1120214 Hsng Bearing (p) When Exhausted Nla
Item:
#1530393
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1120214 |
| Manufacturer Part # | 1120214 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1120214 Hsng Bearing (p) When Exhausted Nla
$270.48
$298.42
You save
$27.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1120214 Hsng Bearing (p) When Exhausted Nla