$626.67
$691.41
Compare Price
You save
$64.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1120310A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1120310A Bearing Housing Assembly
Item:
#1530396
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1120310A |
| Manufacturer Part # | 1120310A |
| Height | 5.8" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 4.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1120310A Bearing Housing Assembly
$626.67
$691.41
You save
$64.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1120310A Bearing Housing Assembly
