$37.37
$41.24
Compare Price
You save
$3.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1200051 Screw Hex Head S/s Lh (b.head)
Item:
#1530401
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200051 |
| Manufacturer Part # | 1200051 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1200051 Screw Hex Head S/s Lh (b.head)
$37.37
$41.24
You save
$3.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200051 Screw Hex Head S/s Lh (b.head)
