$11.88
$13.10
Compare Price
You save
$1.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1200310 Pin Dowel Hd 1/2x 1 3/4
Item:
#1530519
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200310 |
| Manufacturer Part # | 1200310 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1200310 Pin Dowel Hd 1/2x 1 3/4
$11.88
$13.10
You save
$1.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200310 Pin Dowel Hd 1/2x 1 3/4
