Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200361
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1200361 Pin Roll 1/4x3
Item:
#1530520
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200361 |
| Manufacturer Part # | 1200361 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200361 Pin Roll 1/4x3