$3.09
$3.40
Compare Price
You save
$0.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1200437 Screw Socket Head Cap 1/4 20x1 1/8 (nylo
Item:
#1530524
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200437 |
| Manufacturer Part # | 1200437 |
| Height | 0.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1200437 Screw Socket Head Cap 1/4 20x1 1/8 (nylo
$3.09
$3.40
You save
$0.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200437 Screw Socket Head Cap 1/4 20x1 1/8 (nylo