$1.94
$2.14
Compare Price
You save
$0.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 4400004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 4400004 Pin Roll 1/4x1 1/8 S/s(k)
Item:
#1530453
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 4400004 |
| Manufacturer Part # | 4400004 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 4400004 Pin Roll 1/4x1 1/8 S/s(k)
$1.94
$2.14
You save
$0.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 4400004 Pin Roll 1/4x1 1/8 S/s(k)
