Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 4400413
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 4400413 Bolt Carr.ss 1/4 20x3/4
Item:
#1529004
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 4400413 |
| Manufacturer Part # | 4400413 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 5.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 4400413 Bolt Carr.ss 1/4 20x3/4