Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 4509088
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 4509088 Belt 4509/10/12 8 Rib Belt Tb2 330(p)
Item:
#1530573
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 4509088 |
| Manufacturer Part # | 4509088 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 4509088 Belt 4509/10/12 8 Rib Belt Tb2 330(p)
