$82.46
$90.98
Compare Price
You save
$8.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 4512024
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 4512024 Knob Knife Guard
Item:
#1530465
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 4512024 |
| Manufacturer Part # | 4512024 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 4512024 Knob Knife Guard
$82.46
$90.98
You save
$8.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 4512024 Knob Knife Guard
